FOOTBALL: Your guide to all the games

Division One leaders Pinchbeck head to Potton after the midweek match at Harrowby was called off
Division One leaders Pinchbeck head to Potton after the midweek match at Harrowby was called off
  • Follow us on Twitter @spaldingsport
0
Have your say

This week’s fixture list - support your local team!

FRIDAY

UNDER-21 FRIENDLY

Long Eaton v Spalding postponed.

SATURDAY

EVO-STIK SOUTH

Basford v Corby, Bedworth v Peterborough Sports, Frickley v Alvechurch, Gresley v Chasetown, Kidsgrove v Cleethorpes, Leek v Loughborough Dynamo, Lincoln v Belper, Romulus v Carlton, Sheffield v Market Drayton, Spalding v Newcastle, Stamford v Stocksbridge Park Steels.

CHROMASPORT & TROPHIES UNITED COUNTIES LEAGUE

Premier Division: Boston v Desborough, Deeping v Daventry, Leicester Nirvana v Wellingborough, Newport Pagnell v Holbeach (2pm), ON Chenecks v Peterborough Northern Star, Rothwell Corinthians v Oadby, Sleaford v Harborough, St Andrews v Eynesbury, Whitworth v Kirby Muxloe, Wisbech v Cogenhoe, Yaxley v Sileby.

Division One: Blackstones v Harrowby, Bourne v Huntingdon, Burton Park Wanderers v Lutterworth Town, Irchester v Melton, Long Buckby v Thrapston, Lutterworth Athletic v Buckingham, Oakham v Stewarts & Lloyds, Potton v Pinchbeck, Raunds v Rushden & Higham.

BOSTON WORKFORCE UNLIMITED LEAGUE (2pm)

Premier Division: Benington v Railway, Coningsby v Skegness Town Res, Pointon v Fulbeck, Swineshead v Fishtoft.

Division One: Boston College v Pointon Res, Sibsey v Freiston, Skegness United v Horncastle Res, Swineshead Res v Woodhall Spa.

Division Two: Colsterworth v Wyberton A, Park v Coningsby Res, Railway Res v Fosdyke.

Division Three: Fosdyke Res v Digby, Leverton Sheepgate Res v Boston College Res, Northgate Olympic v Swineshead A, Woodhall Spa Res v Benington Res.

MONDAY

3pm kick-off unless stated

EVO-STIK SOUTH

Alvechurch v Romulus, Belper v Gresley, Carlton v Lincoln, Chasetown v Frickley, Cleethorpes v Spalding, Corby v Bedworth, Loughborough Dynamo v Basford, Market Drayton v Leek, Newcastle v Kidsgrove, Peterborough Sports v Stamford (12.45pm), Stocksbridge Park Steels v Sheffield.

TUESDAY

CHROMASPORT & TROPHIES UNITED COUNTIES LEAGUE

Division One: Olney v Bugbrooke St Michaels.