HOCKEY: Results and fixtures

Spalding v Wisbech
Spalding v Wisbech
0
Have your say

Your guide to all the games

RESULTS

Men’s Premier B: I-ES 1 Cambridge Uni 2nd 2, Felixstowe 1 Norwich City 4, Blueharts 3 CoP 2nd 1, West Herts 2nd 0 Havering 0, Waltham Forest 2 Old Southendian 2, Spalding 3 Wisbech Town 1.

Men’s Division One: Cambridge City 3rd 2 East London 2, Bourne Deeping 11 Long Sutton 0, CoP 3rd 3 Harleston Magpies 2nd 4, Upminster 1 Wapping 2nd 1, Norwich City 2nd 4 Blueharts 2nd 4, Shefford & Sandy 3 Bishop’s Stortford 4.

Men’s Division Three NW: Horncastle 3 St Neots 1, Cambridge City Vets 7 Spalding 2nd 0, St Ives 4 CoP 4th 1, Long Sutton 2nd 0 Wisbech Town 2nd 3, Ely City 6 Leadenham 1, Spalding 3rd 4 Bourne Deeping 2nd 4.

Men’s Division Four NW: Wisbech Town 3rd 0 Alford & District 7, Cambridge South 2nd 2 Kettering 1, Bourne Deeping 3rd 1 CoP 6th 0, CoP 5th 3 St Ives 2nd 2, St Neots 2nd 0 Cambridge City 5th 2, Wellingborough 1 Cambridge Nomads 2nd 2.

Men’s Division Five NW: St Ives 3rd 0 St Neots 3rd 1, Cambridge City 6th 4 Bourne Deeping 4th 3, CoP 7th 4 Ely City 2nd 0, Louth 1 Horncastle 2nd 1, March Town 2nd 2 Cambridge South 3rd 1, Kettering 2nd 2 CoP 8th 1. Sunday – St Neots 3rd 0 March Town 2nd 4.

Men’s Division Six NW (N): Wisbech Town 4th 0 Long Sutton 3rd 2, Bourne Deeping 5th 0 Spalding 4th 1, Alford & District 2nd 7 Louth 2nd 0, Spalding 5th 1 Leadenham 2nd 2, Long Sutton 4th 3 Bourne Deeping 6th 2.

Women’s Division Two NW: Long Sutton 2 Cambridge Uni 3rd 0, Alford & District 2 Spalding 2, Wisbech Town 2nd 0 Royston 5, CoP 2nd 0 Newmarket 1, St Neots 1 Cambridge City 3rd 1, Cambridge Nomads 3 Bourne Deeping 2.

Women’s Division Three NW: Newmarket 2nd 1 Ely City 6, Cambridge City 4th 1 Haverhill 2, St Ives 2nd 4 CoP 3rd 1, Huntingdon 2 Horncastle 1, Pelicans 2 Cambridge South 1, Spalding 2nd 11 Wisbech Town 3rd 0.

Women’s Division Four NW (N): Skegness 5 Woodhall Spa 0, Leadenham 1 Spalding 3rd 1, Bourne Deeping 2nd 5 Louth 2nd 0, CoP 4th 2 Long Sutton 2nd 0, Spilsby 8 Alford & District 2nd 0, March Town 13 Bourne Deeping 3rd 0.

FIXTURES

Men’s Premier B: Norwich City v Blueharts, Cambridge Uni 2nd v Felixstowe, Old Southendian v I-ES, CoP 2nd v West Herts 2nd, Havering v Spalding, Wisbech Town v Waltham Forest.

Men’s Division One: Bishop’s Stortford v Cambridge City 3rd, Wapping 2nd v Shefford & Sandy, Long Sutton v CoP 3rd, Harleston Magpies 2nd v Norwich City 2nd, Blueharts 2nd v Upminster, East London v Bourne Deeping. Sunday – Wapping 2nd v Bishop’s Stortford.

Men’s Division Three NW: Spalding 2nd v St Ives, St Neots v Cambridge City Vets, Leadenham v Horncastle, CoP 4th v Long Sutton 2nd, Wisbech Town 2nd v Spalding 3rd, Bourne Deeping 2nd v Ely City.

Men’s Division Four NW: Kettering v Bourne Deeping 3rd, Alford & District v Cambridge South 2nd, Cambridge City 5th v Wisbech Town 3rd, CoP 6th v CoP 5th, St Ives 2nd v Wellingborough, Cambridge Nomads 2nd v St Neots 2nd.

Men’s Division Five NW: Bourne Deeping 4th v CoP 7th, St Neots 3rd v Cambridge City 6th, Cambridge South 3rd v St Ives 3rd, Ely City 2nd v Louth, Horncastle 2nd v Kettering 2nd, CoP 8th v March Town 2nd.

Men’s Division Six NW (N): Long Sutton 3rd v Bourne Deeping 5th, Bourne Deeping 6th v Wisbech Town 4th, Spalding 4th v Alford & District 2nd, Louth 2nd v Spalding 5th, Leadenham 2nd v Long Sutton 4th.

Women’s Division Two NW: Spalding v Wisbech Town 2nd, Cambridge Uni 3rd v Alford & District, Cambridge City 3rd v Long Sutton, Royston v CoP 2nd, Newmarket v Cambridge Nomads, Bourne Deeping v St Neots.

Women’s Division Three NW: Haverhill v St Ives 2nd, Ely City v Cambridge City 4th, Cambridge South v Newmarket 2nd, CoP 3rd v Huntingdon, Horncastle v Spalding 2nd, Wisbech Town 3rd v Pelicans.

Women’s Division Four NW (N): Spalding 3rd v Bourne Deeping 2nd, Woodhall Spa v Leadenham, Alford & District 2nd v Skegness, Louth 2nd v CoP 4th, Long Sutton 2nd v March Town, Bourne Deeping 3rd v Spilsby.