HOCKEY: Results and fixtures

Long Sutton ladies first team
Long Sutton ladies first team
0
Have your say

Your guide to all the games.

RESULTS

MEN

Premier B: I-ES 3 Blueharts 3, West Herts 2nd 6 Felixstowe 3, Wisbech Town 3 Havering 2.

Division One: CoP 3rd 2 Cambridge City 3rd 3, Upminster 2 East London 1, Wapping 2nd 2 Long Sutton 0, Blueharts 2nd 1 Harleston Magpies 2nd 4.

Division 3NW: Horncastle 1 St Ives 1, Long Sutton 2nd 5 Cambridge City Vets 2, Spalding 3rd 5 St Neots 3, Ely City 5 Spalding 2nd 0, Leadenham 1 CoP 4th 2, Bourne Deeping 2nd 3 Wisbech Town 2nd 0.

Division 4NW: Wisbech Town 3rd 0 Bourne Deeping 3rd 4, CoP 5th 2 Cambridge South 2nd 0, Wellingborough 4 Alford & District 1, St Neots 2nd 1 Kettering 1, Cambridge City 5th 6 CoP 6th 0, Cambridge Nomads 2nd 1 St Ives 2nd 2.

Division 5NW: St Ives 3rd 2 CoP 7th 1, Louth 5 Cambridge City 6th 1, Kettering 2nd 4 St Neots 3rd 1, March Town 2nd 1 Bourne Deeping 4th 2, Cambridge South 3rd 5 Ely City 2nd 1, CoP 8th 0 Horncastle 2nd 3.

Division 6NW: Wisbech Town 4th 1 Bourne Deeping 5th 6, Alford & District 2nd 1 Long Sutton 3rd 0, Long Sutton 4th 1 Louth 2nd 8, Bourne Deeping 6th 0 Leadenham 2nd 6.

WOMEN

Division 2NW: Long Sutton 2 Wisbech Town 2nd 1, CoP 2nd 2 Alford & District 2, Cambridge Nomads 9 Cambridge Uni 3rd 0, St Neots 1 Spalding 0, Cambridge City 3rd 4 Royston 1, Bourne Deeping 1 Newmarket 2.

Division 3NW: Newmarket 2nd 0 St Ives 2nd 8, Huntingdon 2 Cambridge City 4th 0, Spalding 2nd 2 Ely City 3, Pelicans 6 Haverhill 0, Cambridge South 5 CoP 3rd 0, Wisbech Town 3rd 0 Horncastle 8.

Division 4NW(N): Skegness 3 Bourne Deeping 2nd 0, CoP 4th 2 Leadenham 4, March Town 5 Woodhall Spa 0, Spilsby 2 Spalding 3rd 1, Alford & District 2nd 2 Louth 2nd 1, Bourne Deeping 3rd 0 Long Sutton 2nd 2.

FIXTURES

MEN

Premier B: Waltham Forest v Norwich City.

Division One: Shefford & Sandy v Bourne Deeping, Norwich City 2nd v Bishop’s Stortford.

Division 5NW: Louth v Ely City 2nd, CoP 8th v Cambridge South 3rd.

Division 6NW: Spalding 5th v Spalding 4th.

WOMEN

Division 2NW: Newmarket v St Neots.

Division 3NW: Wisbech Town 3rd v Cambridge South.