FOOTBALL: This week’s fixtures

Spalding United
Spalding United
  • Live updates from Bedworth v Spalding and Deeping v Sileby on Saturday afternoon - follow us on Twitter @FreePressSport

Your guide to all the games

SATURDAY

EVO-STIK NORTHERN PREMIER LEAGUE

First Division South: Bedworth v Spalding, Carlton v Loughborough, Chasetown v Shaw Lane, Gresley v Rugby, Kidsgrove v Belper, Lincoln v Leek, Market Drayton v Stocksbridge Park Steels, Newcastle v AFC Rushden & Diamonds, Northwich v Basford, Sheffield v Romulus, Stamford v Witton.

CHROMASPORT & TROPHIES UNITED COUNTIES LEAGUE

Premier Division: Boston v Eynesbury, Cogenhoe v Holbeach, Deeping v Sileby, Harborough v Peterborough Sports, Harrowby v ON Chenecks, Huntingdon v Kirby Muxloe, Leicester Nirvana v Wisbech, Newport Pagnell v Oadby, Peterborough Northern Star v Rothwell Corinthians, Wellingborough v Sleaford, Yaxley v Desborough.

Division One: Blackstones v Raunds, Buckingham v Whittlesey, Long Buckby v Olney, Lutterworth v Bourne, Melton v Rushden & Higham, Oakham v Whitworth, Potton v Daventry, Stewarts & Lloyds v Bugbrooke St Michaels, Woodford v Burton Park Wanderers.

Reserve Division: Bourne v Potton, Bugbrooke St Michaels v Harborough, Desborough v Cogenhoe, Eynesbury v Lutterworth, Olney v Thrapston, Raunds v Irchester, Rothwell Corinthians v Newport Pagnell, Whitworth v Peterborough Northern Star.

CHROMASPORT & TROPHIES PETERBOROUGH & DISTRICT LEAGUE (2pm)

Premier Division: Holbeach Res v Stilton, Ketton v Crowland, Leverington Sports v AFC Stanground Sports, Netherton v Thorney, Peterborough ICA Sports v Moulton Harrox, Peterborough Sports Res v Langtoft, Sawtry v Pinchbeck, Uppingham v Deeping Res, Wisbech Res v Stamford Lions.

Division One: Baston v Netherton Res, Kings Cliffe v Sutton Bridge, Oundle v Glinton & Northborough, Peterborough Polonia v Long Sutton, Spalding Res v Oakham Res, Stamford Belvedere v Riverside, Whittlesey Res v

Wittering.

BALCAN LIGHTING SUPPLIES LINCOLNSHIRE LEAGUE

Brigg Res v Louth, CGB Humbertherm v Hykeham, Grimsby Borough Res v Nettleham, Ruston Sports v Immingham, Skegness v Harrowby Res, Sleaford Sports Amateurs v Horncastle, Sleaford Res v Cleethorpes DS, Wyberton v Market Rasen.

SUNDAY

CHROMASPORT & TROPHIES UNITED COUNTIES LEAGUE

Division One: Irchester v Thrapston.

MONDAY

EVO-STIK NORTHERN PREMIER LEAGUE

First Division South: Basford v Lincoln.

TUESDAY

EVO-STIK NORTHERN PREMIER LEAGUE

First Division South: AFC Rushden & Diamonds v Chasetown, Belper v Newcastle, Leek v Market Drayton, Loughborough v Bedworth, Romulus v Northwich, Rugby v Stamford, Shaw Lane v Sheffield, Spalding v Carlton, Stocksbridge Park Steels v Gresley, Witton v Kidsgrove.

CHROMASPORT & TROPHIES UNITED COUNTIES LEAGUE

Premier Division: Desborough v Leicester Nirvana, Eynesbury v Yaxley, Harborough v Kirby Muxloe, Oadby v ON Chenecks, Peterborough Sports v Harrowby, Sileby v Cogenhoe, Wisbech v Deeping.

Division One: Burton Park Wanderers v Thrapston.

Reserve Division: Olney v Newport Pagnell, Whitworth v Irchester.

CHROMASPORT & TROPHIES PETERBOROUGH & DISTRICT LEAGUE (6.30pm)

Premier Division: AFC Stanground Sports v Netherton, Leverington Sports v Crowland, Moulton Harrox v Pinchbeck, Peterborough ICA Sports v Ketton, Stilton v Sawtry, Uppingham v Stamford Lions.

Division One: Kings Cliffe v Wittering, Peterborough Polonia v Warboys.

BALCAN LIGHTING SUPPLIES LINCOLNSHIRE LEAGUE (6.45pm)

CGB Humbertherm v Immingham, Grimsby Borough Res v Brigg Res, Ruston Sports v Hykeham, Sleaford Sports Amateurs v Harrowby United Res (7.45pm).

WEDNESDAY

CHROMASPORT & TROPHIES UNITED COUNTIES LEAGUE

Premier Division: Boston v Peterborough Northern Star, Holbeach v Sleaford, Huntingdon v Newport Pagnell.

Division One: Buckingham v Daventry.

Reserve Division: Blackstones v Thrapston.

CHROMASPORT & TROPHIES PETERBOROUGH & DISTRICT LEAGUE (6.30pm)

Premier Division: Peterborough Sports Res v Thorney, Wisbech Res v Holbeach Res.

Division One: Oakham Res v Stamford Belvedere (7.30pm), Sutton Bridge v Spalding Res, Whittlesey Res v Netherton Res.

BALCAN LIGHTING SUPPLIES LINCOLNSHIRE LEAGUE (6.45pm)

Market Rasen v Cleethorpes DS, Skegness v Horncastle, Wyberton v Sleaford Res.