FESTIVE FIXTURES: Your football guide for December 26-28

Latest football news from the Lincs Free Press and Spalding Guardian,spaldingtoday.co.uk/football, @lfpsport on Twitter
Latest football news from the Lincs Free Press and Spalding Guardian,spaldingtoday.co.uk/football, @lfpsport on Twitter
0
Have your say

All of your festive football fixtures are listed below. Be sure to visit www.spaldingtoday.co.uk on Boxing Day and Saturday for a round-up of all the action and a full list of results.

BOXING DAY

Football: UCL Premier Dvision (3pm unless stated): Newport Pagnell Town v AFC Kempston Rovers (1pm); Harborough Town v Desborough Town (1pm); Yaxley v Peterborough Northern Star (1pm); Boston Town v Sleaford Town; Cogenhoe United v Northampton Sileby Rangers; Huntingdon Town v Stewarts & Lloyds Corby; Spalding United v Deeping Rangers; Wellingborough Town v AFC Rushden & Diamonds; Wisbech Town v Holbeach Utd.

UCL Division One (selected): Harrowby United v Bourne Town (3pm).

SATURDAY (December 28)

UCL Premier Division (3pm): AFC Rushden & Diamonds v AFC Kempston Rovers; Cogenhoe United v Boston Town; Deeping Rangers v Holbeach United; Desborough Town v Spalding United; Huntingdon Town v Northampton Sileby Rangers; Long Buckby v Wisbech Town; Peterborough NS v Harborough Town; Sleaford Town v Wellingborough Town; Stewarts & Lloyds Corby v Newport Pagnell Town.

UCL Division One (selected): Eynesbury Rovers v Bourne Town (3pm).

ChromaSport Peterborough League (2pm): Premier Division: King’s Lynn Town Reserves v Crowland Town; Moulton Harrox v Peterborough ICA Sports; Pinchbeck Utd v Deeping Rangers Res.

Division One: Farcet Utd v Moulton Harrox Res; Holbeach Utd Res v Netherton United Res; Ketton v Sutton Bridge Utd; Peterborough Sp Res v Long Sutton Ath.

Division Two: Coates Athletic Res v Guyhirn; Crowland Town Res v Peterborough ICA Sports A; Gedney Hill v Ramsey Town Reserves; Long Sutton Athletic Res v Peterborough Rovers; Oakham United Res v Pinchbeck United Res; Whittlesey Res v Baston.

Division Four: Peterborough Sports A v Tydd St Mary; Sutton Bridge United Res v Pinchbeck United A; Warboys Town Res v Spalding Town.

Division Five: Tydd St Mary Reserves v Rutland DR; Whaplode Drove v Peterborough ICA Sports B.

Boston & District League (2pm): Premier Division: Old Dons v Pointon; Swineshead Inst v Billinghay Ath.

Division One: Fosdyke v Freiston Res; Rippingale & Folkingham v Sutterton.

Division Two: Heckington Millers v Swineshead Inst Res; Kirton Town Res v Spalding Harriers.

Division Three: FC Kirton v Benington Res; Spalding Harriers Res v Swineshead Inst A; Sutterton Res v Park Utd.